Dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2024 roku
 • Strona główna
 • Wymagania
 • Możliwości
 • Przeznaczenie
 • Opis działania
 • Geneza
 • Instalacja
 • Demo programu
 • Licencja
 • Pobierz
 • Pozycjonowanie
 • PageRank™
 • Reklama
 • Linki
 • Formularz
 • Kontakt
 • POLECAMY

  hosting konta www serwery
  hosting
  serwery vps

   

   
    OPIS DZIAŁANIA

  Po poprawnej instalacji skryptu możemy się już zalogować do panelu.
  Logowanie do panelu
  Po zalogowaniu się do panelu mamy możliwość ustawienia parametrów * zmiany hasła zmianę administratora oraz jego adresu e-mail, oraz zmiany ustawień dotyczących automatyzacji. Standardowo jest to ustawione jak to widać na załączonym obrazku * jeśli istnieje potrzeba można te parametry zmienić.
  Ustawienia skryptu linkarz

  Przechodzimy do zakładki nasze strony * tutaj dopisujemy nasze strony jak sama nazwa wskazuje w polu adres wpisujemy adres naszej strony, pole anchor oraz tytuł (titlle) nie wymagają chyba komentarza. Skrypt automatycznie pobiera PR naszej strony * jednocześnie sprawdza go codziennie i jeśli się zmieni to go aktualizuje.
  W tej zakładce mamy możliwość edycji już dodanych stron jak też ich skasowania.
  Nasze strony

  Przechodzimy do przycisku start i tam wybieramy stronę dla której chcemy wygenerować kod do zamieszcznia * po wybraniu i przyciśnięciu przycisku pokaż kod pojawi nam się kod do wklejenia na stronę * musimy zwrócić uwagę na instrukcje zawarte w kodzie dotyczące wyświetlania linku * czy to ma być wyświetlanie poziome czy jeden link nad drugim.
  Musimy też pamiętać o wstawieniu kodu między znacznikami PHP, czyli po <? lub <?php a przed ?>
  Kod do wklejenia na stronę

  Analogicznie generujemy kod dla każdej naszej strony i wstawiamy na daną stronę


  Już możemy się zabrać za wstawianie linków na naszych stronach przechodząc do podstrony cudze linki * wybieramy tam stronę gdzie mamy zamieścić link i zatwierdzamy przyciskiem, pojawi się nam okno gdzie wpisujemy adres anchor, tytuł strony (titlle) adres e-mail właściciela strony oraz od kiedy zamieszczony jest link i ile dni ma być wyświetlany.
  cudze linki

  Przechodząc do podstrony nasze linki mamy możliwość dopisania stron, na których są zamieszczone linki do naszych stron, skrypt automatycznie pobiera PR takiej strony jednocześnie sprawdza go codziennie i jeśli się zmieni to go aktualizuje * jeśli się zmniejszy to wysyła e-mail do właściciela strony oraz do nas powiadamiający o tym fakcie. Wpisujemy czas zaczęcia wyświetlania, ilość dni przez które nasz link będzie się wyświetlać oraz mamy możliwość wstawienia wymiany linkami jeśli wcześniej zamieściliśmy link u nas, a który to będzie częścią wymiany. W przypadku braku linku na stronie skrypt poinformuje właścicia danej strony o takim braku i ilości wyświetlania linku oraz poinformuje nas także o tym fakcie. Jeśli link jest częścią wymiany to usunie go automatycznie po tylu dniach ile zaznaczyliśmy w ustawieniach.
  Nasze linki

  Nasze linki 2

  Podstrona wymiana linkami ma służyć do wysyłania e-mail z propozycją do kogoś z kim chcielibyśmy się wymienić linkiem na jakieś stronie i chcemy żeby umieścił link do jakieś naszej strony. Nasza praca polega tylko na tym, że wpisujemy adres e-mail właściciela strony, adres tej strony, wybieramy stronę na której chcemy umieścić link do takiej strony (w nawiasie podany jest nasz Page Rank * wybieramy stronę do której ma prowadzić link na tamtej stronie i naciskamy przycisk wyślij wiadomość * możemy zobaczyć na poglądzie jak będzie to wyglądać i wysyłamy wiadomość jeśli treść nam odpowiada.
  Wymiana linkami

  Wymiana linkami 2

  Podstrona Backup bazy ma za zadanie wykonać kopię bazy danych lub import bazy * jest to przydatne w przypadku przeniesienia konta na inny serwer (proszę pamiętać o zasadach wykorzystywania i licencji) po wykonaniu kopii możemy automatycznie pobrać plik z bazą danych na nasz komputer oraz mamy możliwość usunięcia z serwera. Mamy też możliwość importu bazy. UWAGA: podczas importowania bazy danych z pliku najpierw zostaną usunięte istniejące tabele w bazie danych (tylko te związane z tym panelem), a dopiero potem zostaną zapisane tabele z pliku backupu, więc wszystkie zmiany dokonane w bazie danych po wykonaniu backupu zostaną stracone! Jeśli spróbujesz importować nieprawidłowy plik, stracisz swoje dotychczasowe dane!
  Backup bazy

   
   
   
  Copyright © 2006 Linkarz.pl